Spolupráca

Máte podobný názor ako ja? Chcete pomôcť ľudom pri správnom nastavení zmlúv? Chcete vrátiť rešpekt poslaniu finančného sprostredkovateľa? Chcete to robiť kvalitne a poctivo? Určite mi napíšte.

Hľadám do tímu poctivých obchodníkov, pre ktorých sú priority a potreby klienta dôležitejšie než vlastná provízia.

“Ako zbohatnete? Choďte do finančníctva alebo podobného sektoru. Ide o životné rozhodnutie. Finančníctvo, to je technológia vďaka ktorej veci fungujú. Účtovníctvo, auditorstvo, brokerstvo…to sú skutočne veľké povolania” Robert Shiller (ekonóm a laureát nobelovej ceny, profesor na Yale University)

Je to práca, ktorá vyžaduje aj analytické schopnosti (potrebujete vedieť správne analyzovať situáciu a nájsť vhodné riešenia pre klienta). Je to práca s ľuďmi (takže treba byť aj trpezlivý, mať chuť porozumieť a potrebu pomôcť). Niekedy sa hráte viac s číslami (prepočty úverov, investovaní, poistení), inokedy vyjednávate s bankármi a poisťovňami (riešite aj poistné udalosti). Každý deň vie byť iný.

Vďaka tejto práci dokážete ľuďom zmeniť životy. Dokážete im zmeniť ich životný štandard, dokážete rodinu zabezpečiť pred nečakanými situáciami. Viete im pomôcť zbaviť sa dlhov, alebo vyriešiť otázku bývania. Uvidíte aj hnev, ale aj radosť klientov. Pri kvalitnej a poctivej práci nielenže pomôžete klientom vyriešiť ich finančné potreby, získate aj pocit zadosťučinenia. Lebo bohatý štát tvoria bohatí ľudia.

Ja osobne verím tomu, že čím viacej ľudí bude správne využívať finančné produkty, tým lepšie sa môžeme mať ako spoločnosť. Chcete byť súčasťou tejto myšlienky?

Chcem nadviazať spoluprácu

 

Úvery

Pri riešení úveru posudzujem celkovú ekonomickú výhodnosť. Svojimi skúsenosťami a prehľadom dokážem ušetriť stovky eur a hodiny času.

čítať viac...
Investovanie

Peniaze majú pri investovaní vrátiť a znásobiť energiu, ktorú na zarobenie peňazí vynakladáme. Zabezpečím, aby to vaše peniaze skutočne robili.

čítať viac...
Poistenie

Viete ako správne nastaviť životnú poistku? Ktoré pripoistenia sú dôležité? Mám si sporiť cez poistku? Pomôžem Vám nájsť správne odpovede.

čítať viac...
Spolupráca

Máte podobný názor ako ja? Chcete pomôcť ľudom pri správnom nastavení zmlúv? Ozvite sa mi a rád Vám ukážem, ako finančníctvu vrátiť dôveryhodnosť.

čítať viac...