Investovanie

Chcete sa samy postarať o svoj dôchodok? Potrebujete si vytvoriť rezervu? Alebo hľadáte sporenie pre deti? Nechcete platiť zbytočne vysoké poplatky?
Na Slovensku je možností na investovanie viacero. Vyznať sa v nich a poznať rozdiely však nie je jednoduché. Malé písmenka vedia nemilo prekvapiť a ukrátiť nás o výnos.

Investovanie je zhodnocovanie peňazí bez veľkej vlastnej aktivity. Pri investovaní je dôležitejší čas ako vklad. Čím dlhšie investujeme, tým väčší výnos môžeme očakávať. Je taktiež rozdiel či investujeme pravidelne alebo jednorázovo. Pri výbere správnej investície treba zvážiť viacej otázok. Niekedy je vhodné kombinovať viacej spôsobov a využiť tak výhody každej z nich.

Peniaze pri investovaní majú vrátiť a znásobiť  energiu, ktorú na zarobenie peňazí vynakladáme. Potrebujeme poznať základné princípy investovania a dodržiavať ich. Až tak môžeme očakávať výsledky ktoré nám majú zabezpečiť naše počiatočné ciele.

Chcem bezplatnú konzultáciu
Úvery

Pri riešení úveru posudzujem celkovú ekonomickú výhodnosť. Svojimi skúsenosťami a prehľadom dokážem ušetriť stovky eur a hodiny času.

čítať viac...
Investovanie

Peniaze majú pri investovaní vrátiť a znásobiť energiu, ktorú na zarobenie peňazí vynakladáme. Zabezpečím, aby to vaše peniaze skutočne robili.

čítať viac...
Poistenie

Viete ako správne nastaviť životnú poistku? Ktoré pripoistenia sú dôležité? Mám si sporiť cez poistku? Pomôžem Vám nájsť správne odpovede.

čítať viac...
Spolupráca

Máte podobný názor ako ja? Chcete pomôcť ľudom pri správnom nastavení zmlúv? Ozvite sa mi a rád Vám ukážem, ako finančníctvu vrátiť dôveryhodnosť.

čítať viac...