Poistenie

Viete ako správne nastaviť životnú poistku? Ktoré pripoistenie sú dôležité? Mám si sporiť cez poistku?
Trápia Vás podobné problémy? Určite mi napíšte, rád poradím.

Poistenie slúži na krytie neočakávaných a nechcených životných situácií. Patrí medzi ne invalidita, kritické choroby, úmrtie člena rodiny, vážne úrazové stavy, dlhodobá práceneschopnosť. Cez poistenie si máme vykryť (“poistiť”) veci, na ktoré nemáme peniaze. Príklad: ak máme úver 50.000€ a zomrie živiteľ rodiny tak nastane značný problém. Keď však živiteľ rodiny zlomí ruku problém je menší. Ak máme pripravenú finančnú rezervu menší úraz neohrozí náš finančný rozpočet.

Som zástanca praktického a účelového poistenia. Tj. cez poistku sa nesporí. Poisťujú sa veci, ktoré si nemôžem dovoliť zo svojej rezervy.

Poistenie nastavujem podľa príjmu a prispôsobujem k aktuálnej rodinnej situácii. Podstatné sú výšky poistných súm oproti počtu pripoistení. Pri tvorbe riešení zvyknem aj kombinovať produkty z viacerých poisťovní. Klient tak z poistenia vyťaží čo najviac a za svoje peniaze získa väčšiu hodnotu.

Chcem bezplatnú konzultáciu
Úvery

Pri riešení úveru posudzujem celkovú ekonomickú výhodnosť. Svojimi skúsenosťami a prehľadom dokážem ušetriť stovky eur a hodiny času.

čítať viac...
Investovanie

Peniaze majú pri investovaní vrátiť a znásobiť energiu, ktorú na zarobenie peňazí vynakladáme. Zabezpečím, aby to vaše peniaze skutočne robili.

čítať viac...
Poistenie

Viete ako správne nastaviť životnú poistku? Ktoré pripoistenia sú dôležité? Mám si sporiť cez poistku? Pomôžem Vám nájsť správne odpovede.

čítať viac...
Spolupráca

Máte podobný názor ako ja? Chcete pomôcť ľudom pri správnom nastavení zmlúv? Ozvite sa mi a rád Vám ukážem, ako finančníctvu vrátiť dôveryhodnosť.

čítať viac...