Úvery

Chystáte sa kúpiť nový byt alebo dom? Neviete ako si vybrať banku? Ako si máte vybrať banku pre štátny príspevok?

Úver je podľa mňa často zásadné životné rozhodnutie. Pri výbere nehnuteľnosti si vyberáme lokalitu, dispozície a iné špecifiká. Pri riešení úveru vyberáme banku nielen podľa úrokovej sadzby. Treba si všímať aj celkové náklady spojené s úverom, zostatok úveru po konci fixácie, pridružené produkty (poistenia, kreditné karty) a taktiež flexibilitu banky pri zmenách v budúcnosti.

Dôležité je nastaviť si aj svoje finančné možnosti aby sme predišli nepríjemným situáciám vo forme neschopnosti splácať. Treba myslieť aj na neočakávané životné situácie či už sú to choroby, vážne úrazy, straty príjmu, prípadné úmrtia jedného z členov rodiny.

Úverový proces má niekoľko krokov a mojou snahou je ich klientovi čo najviac zjednodušiť. Klient si má plánovať svoju obývačku a na mojej zodpovednosti je zabezpečiť potrebnú dokumentáciu, vyjednať čo najlepšie podmienky úveru a ľudskou rečou vysvetliť klientovi rozdiely, či už v štátnom príspevku alebo jednotlivých podmienkach v banke.

Refinancovanie úveru

Ak máte úver už dlhšie a vysokú úrokovú sadzbu, dokážete pri refinancovaní ušetriť aj stovky eur. Treba mať však na pamäti celkové náklady. Vlastná banka dokáže tiež zlepšiť podmienky, niekedy ju však treba správne presvedčiť. Keď chceme celkovo vymeniť banku treba sledovať viacej parametrov aby sme posúdili celkovú ekonomickú výhodnosť. Nie vždy nižší úrok znamená aj celkovú úsporu.

Pri riešení úveru preto posudzujem celkovú ekonomickú výhodnosť. Svojimi skúsenosťami a prehľadom dokážem ušetriť stovky eur a hodiny času.

Chcem bezplatnú konzultáciu

Úvery

Pri riešení úveru posudzujem celkovú ekonomickú výhodnosť. Svojimi skúsenosťami a prehľadom dokážem ušetriť stovky eur a hodiny času.

čítať viac...
Investovanie

Peniaze majú pri investovaní vrátiť a znásobiť energiu, ktorú na zarobenie peňazí vynakladáme. Zabezpečím, aby to vaše peniaze skutočne robili.

čítať viac...
Poistenie

Viete ako správne nastaviť životnú poistku? Ktoré pripoistenia sú dôležité? Mám si sporiť cez poistku? Pomôžem Vám nájsť správne odpovede.

čítať viac...
Spolupráca

Máte podobný názor ako ja? Chcete pomôcť ľudom pri správnom nastavení zmlúv? Ozvite sa mi a rád Vám ukážem, ako finančníctvu vrátiť dôveryhodnosť.

čítať viac...